środa, 21 grudnia 2011

Mój rok 2012

wszystko z wyroczni online ;)
Weryfikacja za rok ...

Karty cygańskie - wylosowałam Szczęście - Gluck
 Opis ze strony: Pozytywne: Karta szczęścia i pomyślności, człowiek o czystych zamiarach, osoba o wielkiej inteligencji dobrze zorganizowana, umiejętność korzystania ze szczerości natury, zapowiedź realizacji marzeń, fortuna, dobry los, radość życia, nowy romans, wielka miłość, szczęśliwe małżeństwo.
Negatywnie: Usuniecie przeszkód na drodze do pomyślności, chwilowe niepowodzenia przemienią się w szczęśliwe chwile, życie u boku ukochanej osoby, awans w pracy nieco się opóźni.

(edit: rewelacyjny rok, wszystko szło gładko, nawet jak pojawiały się problemy - to drobne i do natychmiastowego rozwiązania. Kupiliśmy samochód :) Wybraliśmy się na wspaniałe wakacje - Tatry, po drodze zahaczyliśmy o Park Ruchomych Dinozaurów i inne okoliczne, zwiedzaliśmy farmę iluzji .. rok pełen przygód, szczególnie dla naszych dzieci.. )


I - Cing Wylosowałam 16 - JU / ENTUZJAZM

(CHEN: Grom, pobudzający - K'UN: Ziemia, przyjmująca)
OBRAZ: Korzystne jest zgromadzenie zwolenników i pchnięcie armii naprzód.
OSĄD: Grom rozbrzmiewa nad ziemią: obraz ENTUZJAZMU. Dawni królowie czcili zasługi muzyką i wśród splendoru składali ofiary Najwyższemu, wzywając swych przodków na świadków.
KOMENTARZ: Pojawia się przywódca pozostający, w zgodzie z duchem czasu i cieszący się poparciem ludu: budzi entuzjazm. Odwieczny bieg spraw wymaga, by działać zgodnie z wieczystą naturą rzeczy. Prawa zrodzone z ducha narodu są silne i przestrzegane; prawa mu przeciwne są gwałcone. Entuzjazm płynący z poszanowania dla najświętszych tradycji pozwala opanować lęk przed opozycją i podjąć każde ryzyko. Jest jak muzyka przepełniająca serca.

(edit: do wszystkiego podchodziłam z myślę - uda się, warto, nie zrażaj się, ziarnko do ziarnka, powiedz życiu tak.. )


Zwierzę Mocy towarzyszące mi w 2012 - Gołąb
Oznacza uzdrowienie, czas wybaczyć, puścić negatywne emocje i pójść do przodu.. 
Należy się uzdrowić duchowo, emocjonalnie, fizycznie, umysłowo..
To symbol pokoju, miłości, łagodności, posłańca .. to bardzo rodzinny ptak, łączy się z partnerem na całe życie :) Gołąb mówi też, by dietę wzbogacić w nasiona, ziarna, zboża, orzechy. To także ptak proroctwa, odkrywa to, co jest za "zasłoną" ;)

(edit: piękna karta, gdyż rzeczywiście w tym roku wybaczyłam.. zazwyczaj nie mam z tym problemu, ale to była wyjątkowa dla mnie osoba - stąd tak wyjątkowy ból, bo odcięła się mówiąc mi bardzo przykre rzeczy.. rany na duszy się zabliźniły..  dużo proroczych snów miałam.. ale nie tych "wielkich" - tylko na miarę codziennych wydarzeń.. np. śniłam że czytam książkę o koniach a tego dnia  córka przynosi książkę o koniach pożyczona od koleżanki z przedszkola itp. Rok bardzo rodzinny, nawet jak wyjeżdżaliśmy to w czwórkę.. ja, mąż, synek i córeczka, zawsze razem)


Wyrocznia Sabińska - KOBIETA ZRASZAJĄCA DŁUGIE RZĘDY KWIATÓW

Symbol ten często mówi o potrzebie poświęcenia czasu na zasilenie fizycznego Ja. Podobnie jak pomniejsze rzeczy wymagające opieki, tak i twoje ciało potrzebuje wody i pożywienia.

(edit: zastosowałam zmianę nawyków żywieniowych .. ale tylko na jakieś 6 miesięcy)

Karta tarota online ;)

Paź Monet - rozpocznę realizować jakiś długoterminowy projekt, już chyba mi świta co .. bo już w głowie pomysł mi kiełkuje.. teraz trzeba zakasać rękawy i zabrać się do pracy :)
i chyba ambitnie podejdę do tego..(edit: zaczęłam piać książkę o kartach :) przyznam że mam już sporo, ale ciągle czegoś mi brak, nie mam warsztatu, ciągle nanoszę poprawki.. ale sprawia mi to wielką satysfakcję
i być może kiedyś zaprocentuje)

Karty do czytania duszy(edit: to dobra rada, niestety jestem osobą której brak asertywności.. ludzie którzy we mnie wątpią - "ciągną mnie w dół" i sprawiają że mam mniej wiary w siebie, w to co odczuwam.. )

2 komentarze:

 1. no, ciekawe jak się sprawdzi :)
  btw. to gdzie znalazłaś wyrocznie ze zwierzętami mocy? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. http://www.goddessflight.com/animalspirits/index.php

  Kliknęłam na Daily Animal Spirit myśląc o zwierzątku na Rok :)

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń