sobota, 12 lutego 2011

Niebiańskie znaki - moja przygoda z książkami Doreen


Pierwsza książka Doreen Virtue którą kupiłam ;)
Teraz czekam na dostawę.. kupiłam ją, ponieważ mój synek zauważa tego typu rzeczy.. patrzy na chmury, znajdzie każde piórko, ciekawe kamyki a nawet źdźbła trawy czy patyki.. często przynosi do domu swoje "skarby" ;) Jest dzieckiem natury.. potrafi dłuugo (jak na dziecko) siedzieć przed oknem, by zobaczyć ptaszka który pojawi się na balkonie..

Opis książki:
Bestsellerowa autorka tym razem wraz z synem (dr Doreen Virtue, Charles Virtue) przekazują Ci tajemniczą wiedzę potrzebną do pracy z anielskimi istotami. Jeśli pragniesz poznać sposób na uzyskanie pomocy od aniołów, to musisz koniecznie przeczytać tę książkę. Recepta jest prosta, wystarczy nauczyć się odczytywać znaki, które zostawiają Ci niebiańscy pomocnicy.

Jedyny sposób, w który mogą przekazać Ci swoją wiedzę to pozostawienie znaków – niebiańskich znaków. Są to wskazówki, wiadomości czy ostrzeżenia w formie cyfr, monet, chmur, piórek, muzyki. Czasem są one mało widoczne, czasami zaś bardzo rozpoznawalne, a jeśli masz trudność z odczytaniem wskazówki, możesz poprosić anioły o dodatkową pomoc. Jednak najważniejsze jest to, by umieć się na nie otworzyć, wtedy Twoje decyzje będą zgodne z osobistymi celami, a Ty poczujesz spełnienie wynikające z kroczenia właściwą drogą życiową.

Spis treści:
Wprowadzenie 9
Rozdział 1: Chmury szczęścia 15
Rozdział 2: Znalezione piórka 39
Rozdział 3: Muzyczne znaki 59
Rozdział 4: Monety z nieba 75
Rozdział 5: W stronę tęczy 85
Rozdziało: Niebiańskie głosy 93
Rozdział 7: Znaki anielskie w postaci liczb 117
Rozdział 8: Prośba o znak 131
Rozdział 9: Modlitwy o znaki 151

6 komentarzy:

 1. No to mnie zainteresowałaś - chmury, pióra, tęcza i znaki. Chyba coś dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdam relację jak przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Koniecznie podziel się opinią ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja polecam książkę Soni Choquette "Duchowi przewodnicy Jak uzyskać ich pomoc i wsparcie". Bardzo mi pomogła i odkąd ją przeczytałam, to poszłooo. ;) Teraz już mam 4 talie kart anielskich i planuję zakup kolejnych. A życie stało się zdecydowanie łatwiejsze. :) Mam z kim pogadać, bo Anioły zawsze są gdzieś w pobliżu. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. To książka wędruje na listę ;)
  Thanks :*

  OdpowiedzUsuń