środa, 9 lutego 2011

Dary dla znaków zodiaku


Znalezione w necie:
"rzekł Bóg do swych 12 synów:Baran - nasionko, "ja działam", zasiejesz ich tysiąc.. wyrośnie może kilka, ale będą z tego owoce ;) Daję ci dar wprowadzania idei w życie i omawiania jej.. teoretyzowania. Baran to pionier.. musi być pierwszy w danej dziedzinie.Byk - daję ci silę do budowania, dam Ci pracę, która wymaga sil i cierpliwości.. Byki lubią gromadzić, chociażby nieużywane długopisy czy grosiki ;P Cenią "posiadanie"

Bliźnięta - dam Ci odpowiedzi na własne poszukiwania, zaczniesz bacznie obserwować a wtedy dostrzeżesz świat wokół siebie i "zrozumiesz". Bliźniak lubi "wiedzieć".

Rak - dam ci stałą pracę i rodzinę.. tam możesz wyrazić emocje.. to stałość i możesz się realizować -  to mieć będziesz-  śmiech i łzy.. i będziesz w tym uczestniczył całym sercem..

Lew - dam ci prawo wyrażania się w całej krasie, będziesz mógł być sobą zawsze... dam ci dar usprawiedliwiania.. możesz z dumą nosić swoje imię  :)

Panna - dam Ci dar analizowania wszystkiego, rozłożenia na czynniki pierwsze, będziesz przestrzegać innych przed błędami, dążysz do perfekcji i tak trzymać ;)

Waga - dam ci misję by służyć, dam ci dar miłości do ludzi i moc zrównoważenia..

Skorpion - jego motto brzmi "dążę", dam ci prawo do odkrywana, podróżowania, wędrówek.. po swojemu, w swoim tempie, w swoim czasie

Strzelec - dam ci dar rozśmieszania i bawienia ludzi, będziesz dawał "światło" innym, twoje poczynania będą ich "cieszyć"

Koziorożec - uwielbia wszystko co tajemnicze i mistyczne, dam ci dar nauczania i "pokazywania", Twój dar jest trudny.. ale jeden z ważniejszych, bo potrafisz "zrozumieć" ...  ludzie unikają wytrwałości i pracy, na Twoje dłonie przypada odpowiedzialność za "tworzenie" i przekazywanie.. nauczanie też.

Wodnik  - dam ci dar widzenia przyszłości, odkrywania tajemnic, przecierania nowych szlaków i ścieżek, dam Ci dar wolności.. ale też samotności

Ryby - TY masz najtrudniejsze zadanie, proszę cię, byś zebrał smutki człowieka.. bo Twoje łzy to moje łzy, daję ci wrażliwość... nie słuchaj innych.. Tylko siebie, to najważniejsze :) ...ach i pamiętaj o tym, że każdy człowiek jest niepowtarzalny..

Każdy z Was jest doskonały, każdy otrzymał swą misję na ziemi, jak ją poznacie to skupcie się na realizacji"

Ciekawe ;).. na znakach zodiaku się nie znam za bardzo.. ale ma w sobie coś..
...nie znam źródła, bo znalezione wieki temu ;)

2 komentarze:

  1. Ależ tu mnie się podoba opis Koziorożca i Wodnika :)aż chciałoby się powiedzieć - "jakie to trafne" :) z takim opisem jeszcze się wcześniej nie spotkałam - bardzo interesujący pogląd na każdy ze znaków. Ty zawsze coś ciekawego znajdziesz. Uściski :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny tekst. Opis Barana idealny. Z resztą wszystkie znaki się zgadzają.

    OdpowiedzUsuń