czwartek, 16 grudnia 2010

Osłona - srebrzysta mgła

Wczoraj zastosowałam, inspiracja na blogu Anny: Osłony


"Srebrzysta mgła – luźna osłona, stworzona z wolno unoszącej się z podłoża świetlistej mgły. Pozwala się szybko zrelaksować i odciąć od szarej rzeczywistości. Jest portalem do świata marzeń i snów. Zawiera w sobie duże pokłady energii którą możemy doładować się w ciągu dnia."

Ja swoją osłonę nieco zmodyfikowałam, była srebrzysto-różowa. Pierwsze pytanie jakie mi się nasunęło, to jak "duża" ona ma być? Stwierdziłam, że wyprostowana ręka w łokciu- wyciągnięta przed siebie, ma się w niej spokojne zmieścić.. Odczucia, początkowo nic, potem lekkie wirowanie ciepło.. czułam jak otula mnie mięciutka kołderka która wytłumia hałasy.. czułam się bezpiecznie.. i bardzo dobrze :)


Sen:
Był jeden, miałam urodziny i przybyły na nie same kobietki: moja babcia (wstała i z szacunkiem złożył mi życzenia.. głupio mi pisać z szacunkiem, ale to głównie czułam, że mnie szanuje .. moja ciocia (siostra babci) już nie żyje.. ona również chciała wstać, ale jej nie pozwoliłam, była chora a ja nie chciałam by się przemęczała, 3 najlepsze przyjaciółki z liceum.. tyle pamiętam. Obudziłam się rano dopiero, super wyspana :)

Aaa, dzięki Annie, do mojej listy książkowej dołączyły kolejne pozycje książkowe. Kolejny autor do listy życzeń- Cunningham Scott, ponoć bardzo rzetelny i warto przeczytać jego książki.

Chcę kupić ;)

Magiczna aromaterapiaEncyklopedia leczniczych aromatów
Encyklopedie magicznych roślin
 (na tej najbardziej mi zależy)+ jak funduszy wystarczy: SZTUKA WRÓŻBIARSTWA DLA POCZĄTKUJĄCYCH i MOC ŻYWIOŁÓW, też jego ;)2 komentarze:

  1. Jak mnie cieszy że Osłona poskutkowała :) a i sen jaki ładny, kobieca siła i szacunek :) A i książki sama planuje nabyć tak na własność :) Niestety wiele wartościowych pozycji jest tylko w języku angielskim, jak się opisy czyta to aż rączki świerzbią żeby kupić, jak będziesz miała chwilką zajrzyj do mojej biblioteki
    http://books.google.pl/books?uid=7514257679780964741
    Uściski :*

    OdpowiedzUsuń
  2. :) Jak dużo tego.. z przyjemnością poczytam, jestem jak studnia bez dna :P

    OdpowiedzUsuń