wtorek, 28 grudnia 2010

Moja prawdziwa natura

Pytanie w temacie -  zadane przed snem ;P  
Moja prawdziwa natura

1. Jestem superbohaterką i ratuję świat, akurat lecę nad miastem i lokalizuję gdzie dzieje się coś "złego"

2. Jestem wiedźmą (znów nie czarownicą!) i mieszkam w domku nad jeziorem, następna scena jadę wozem takim drewnianym super szybko, wóz jest bez koni, napędzam go umysłem. Ostatnia scena, jestem nad jeziorem, koło swojego domu, widzę zbiegowisko ludzi, ktoś mnie mocno trzyma a potem topi pod wodą :/

3. Jestem na jakimś pustkowiu, zima bo wszędzie śnieg, gdzieniegdzie drzewa (bez liści oczywiście), docieram do jakiegoś duchownego i błagam go o coś, co mi pomoże mi odkryć "siebie", daje mi klucz. Wspinam się na górę i docieram do muru, są tam 3 bramy. Moim zadaniem jest je otworzyć kluczem, klucz zrobił się olbrzymi, ma z metr długości (wrota są z 5x większe niż ja).. ale nie udaje mi się żadnych otworzyć..
Schodzę jeszcze raz do duchownego, nie chce mi dać klucza po raz drugi, ale widzi że jestem w ciąży i po namyśle daje mi klucz..

Powtarzam to co wcześniej.. udaje mi się otworzyć trzecie drzwi, wchodzę w bardzo ciasny korytarz.. jest długi jak tunel, ciemny i ciasny, przeciskam się ..


Koniec.

4 komentarze:

 1. Nie mogę się oprzeć wrażeniu że te Twoje potrójne sny mają znaczenie czasoprzestrzenne, znaczy że odbierasz info z przeszłości, przyszłości i teraźniejszości. Masz niesamowite sny. I tak wyraźne i pełne symboliki aż mnie korci pokusić się o interpretację... Ale lepiej nie to Twoja broszka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Anno chętnie posłucham co masz do powiedzenia :D
  Odezwę się na gg :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Sny masz faktycznie fajne Oluś i na zawołanie ;)zazdroszczę może i mi kiedyś ie uda Buziaki;*

  OdpowiedzUsuń
 4. Taak.. nigdy nie sądziłam że tak można.. wciąż nie dowierzam, zresztą..... pewnie wiesz o czym mówiąc Aniu, bo jak bliźniacza siostra mi jesteś :) Zresztą pisałam to 5 tysięscyX do potęgi Ntej :))))

  OdpowiedzUsuń