niedziela, 7 listopada 2010

Medytacja - moje ostatnie poprzednie wcielenie


Kilka dni temu postanowiłam pomedytować.. kiedy cały dom poszedł spać, włącznie z kotami :) .. położyłam się na łóżku .. z nagraną medytacją na uszach.. i postanowiłam spróbować..

Zawsze jak sprawdzam coś nowego, to podchodzę do tego z dużą dozą rozsądku..tym razem było podobnie, szczerze mówiąc.. nie wiedziałam czego się spodziewać, choć miałam pewne oczekiwania..
.. założyłam, że "Coś" zobaczę.. i wydawało mi się, że będę kimś "ważnym".. albo np mocno rozwiniętym ezoterycznie..albo np jakąś wróżką będę ;P.. a tu klops..Relacja:

Zobaczyłam scenę: noc.. cisza, stoję w ciemnym lesie, przede mną jest obóz otoczony siatką z drutem kolczastym.. obóz jest delikatnie oświetlony (jakieś pojedyncze lampki) a ja stoję dosyć blisko.. Czuję, że jestem mężczyzną (swoją droga megadziwne wrażenie) zerkam na swoje nogi, mam duże wojskowe buty.. jak oficerki, (takie wysokie, ale z dosyć cienką podeszwą).. i spodnie takie ciemnozielono.. jakieś, są mocno przybrudzone..widzę swoje dłonie (wyciągnęłam je przed siebie), męskie, białe.. czerwone bo czuję zimno.. jakby był przymrozek..kurtka też jakaś oliwkowo ciemna.. ciężko kolor zobaczyć.. Patrzę na ten obóz.. widzę  2 duże namioty.. i dwóch ludzi przed nimi (jak wartownicy?).. jeden w długim zielonym płaszczu - oficer, ktoś wysoki rangą na pewno.. drugi obok żołnierz jak ja..Ten "ważniejszy" wciąż coś mu mówi do ucha, drugi słucha i bacznie obserwuje teren cały czas..

Co czuję.. strach, wiem że muszę zabijać, mam broń na ramieniu.. chyba karabin..czuję jak mi ciąży i fizycznie i psychicznie.. chcę zdezerterować, ale boję się konsekwencji..chcę uciekać, ale wciąż się waham.. koniec wizji..

Ciągle jestem pod wrażeniem i chyba niedługo powtórzę tę medytację..
ot by sprawdzić co tym razem się pojawi..4 komentarze:

 1. Ty myślałaś że wróżka a tu żołnierz... Aż się boję co mi wyjdzie. Myślę że żyłam na pewno w starożytnym Egipcie ale zobaczymy :) Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałam zobaczyć ostatnie poprzednie wcielenie.. ciekawe jakie było pierwsze.. :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie wczoraj kończyłam książkę o poprzednich wcieleniach jako teriapi lęków itd. w teraźniejszym życiu...
  Musze spróbować!

  OdpowiedzUsuń
 4. Fairy a możesz podać tytuł? Bo ja ostatnio tylko czytam i nie mam dosyć :)

  OdpowiedzUsuń